Wolfík

Nové Sleva!
Sůl do myčky 3 kg Wolfberry Zobrazit větší

Sůl do myčky 3 kg Wolfberry

40677

Nový produkt

Sůl do myčky 3 kg Wolfberry je důležitou součástí správného a efektivního mytí nádobí v myčce. Upravuje tvrdost vody, díky čemuž chrání spotřebič i nádobí před vodním kamenem. Zvyšuje kvalitu mytí a prodlužuje životnost myčky.

Více informací

Sdílet

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


109 Kč s DPH

-25 Kč

134 Kč s DPH

36 Kč/kg

Více informací

Jak používat sůl pro automatické myčky nádobí
Automatické myčky si použití soli dávkují samy a to podle nastavené tvrdosti vody. Sůl byste však měli využívat i tehdy, když používáte multifunkční tablety či kapsle, které v sobě sůl již obsahují. Nikdy však nepřidávejte k mytí běžnou kuchyňskou sůl. Ta myčku nejenže neochrání, ale časem ji může i poškodit. Není totiž stoprocentně čistá. Obsahuje často jód a další jiné příměsi. Problémem je i velikost krystalků soli. Ty jsou v případě výrobků určených do myčky výrazně větší, takže se nedostanou tam, kam nepatří. Naopak jediná drobná částečka soli kuchyňské na nesprávném místě může vést k nenávratnému poškození spotřebiče.

Charakteristika
Sůl do myčky prodlouží její životnost a účinně ji chrání nejen před vodním kamenem, ale také před nejrůznějšími usazeninami. Regenerační soli do myčky změkčují i velmi tvrdou vodu. Ve výrobcích 3 v 1 je obsaženo pouze standardizované množství regeneračních přípravků, které je určeno podle průměrné tvrdosti vody. Každá lokalita je však jiná. Pokud se tvrdost vody ve vašem bydlišti odchyluje od průměru, nebude vám toto dávkování stačit. Pak byste se neměli na účinnost tablet spoléhat a raději přidat sůl do zásobníku zvlášť. V každé myčce se nachází změkčovač vody (iontoměnič), který se stará o to, aby byla voda v myčce ideálně měkká. A k tomu potřebuje mít v myčce právě sůl. 

Složení
Chlorid sodný.

Skladování
Skladujte na suchém místě.

Země původu
Rakousko

Obsah
3 Kg

Z této kategorie také doporučujeme

*

Expresní doručení zdarma od 1500 Kč

*