Sleva!
Šampon skořicový 90 g Wolfberry Zobrazit větší

Šampon skořicový 90 g Wolfberry

49968

Nový produkt

Skořicový šampon Wolfberry je výborný pomocník při péči o pokožku hlavy a vyživování vlasů. Obsahuje řadu moderních i tradičních osvědčených přísad, používaných pro podporu růstu vlasů a pro omezení jejich vypadávání.

Více informací

Sdílet

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


19 Kč s DPH

-61 Kč

80 Kč s DPH

211 Kč/kg

Více informací

Jak používat skořicový šampon
Skořicový šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Na předem navlhčené vlasy naneste malé množství šamponu. Ve vlasech napěňte a poté opláchněte vodou. Naneste šampon ještě jednou, znovu napěňte a nechte ve vlasech několik minut působit. Vlasy pak řádně opláchněte. Používejte tak často, jak potřebujete. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.

Charakteristika
Skořice má několik přirozených vlastností, které se velmi často využívají při péči o vlasy. Také je ceněna za přírodní a levné ošetření vlasů při problémech s jejich nadměrným vypadáváním. Olej z vlašského ořechu díky svému unikátnímu složení má výrazné preventivní vlastnosti. Kokosový olej s vysokou biologickou hodnotou obsahuje mnoho aktivních látek a vitamínů. Olej ostropestřce se mimo jiné používá při léčebné masáži v kosmetice. Včelí vosk, který je směsí různých mastných kyselin, je bohatý na mnohé cenné látky, vitamín A a proteiny. Spolu s dalšími látkami je skořicový šampon výborným pomocníkem při péči o pokožku hlavy a vyživování vlasů.

Složení
Kokosový olej, olej z ostropestřce, olej z jader vlašských ořechů, včelí vosk, červená hlína, Cinnamal, Lianlool, Eugenol, Limonene, Benzylbenzoát, Cl 77491, oxid titaničitý, slída.

Skladování
Skladujte na suchém a temném místě.

Obsah
90 g

Z této kategorie také doporučujeme

*

Expresní doručení zdarma od 1500 Kč

*