Wolfík

Sleva!
Probiomix 30 kapslí Ecce Vita Zobrazit větší

Probiomix 30 kapslí Ecce Vita

46042

Nový produkt

Probiomix 30 kapslí Ecce Vita obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny) ?FOS a inulinu.

Více informací

Sdílet

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


633 Kč s DPH

-158 Kč

791 Kč s DPH

21 Kč/ks

Více informací

Charakteristika 
Probiomix obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny) FOS a inulinu. Kapsle jsou enterosolventní, prochází žaludkem bez vlivu na jeho sliznici a rozpouští se až ve střevě.

Aktivní probiotické bakterie se přirozeně vyskytují v gastrointes¬ti­nálním traktu. Podílejí se na ochraně a regulaci zažívacího traktu a imunitního systému. Kmeny Lactobacillus se vyskytují přirozeně v tenkém střevě, močovém a pohlavním systému. Kmeny Bifidobacterium tvoří většinu zdravých bakterií v tlustém střevě. Půdní bakterie (SBO, v angličtině soil-based organisms) jsou probiotické mikroorganismy, nacházející se v půdě. Z těchto druhů jsou zastoupené druhy Bacillus coagulans a Bacillus subtilis, Streptococcus thermophilis.

Použití
Probiomix uchovávejte na chladném a temném místě, nejlépe v lednici při optimální teplotě 5 °C stupňů.

Doporučené dávkování je jedna tableta ráno na lačný žaludek, zapít vodou, cca 30 minut před jídlem.

Složení
Bifidobacterium lactis (Bifidobacterium lactis), Lactobacillus plantarum (Lactobacillus plantarum), Bacillus subtilis (Bacillus subtilis), Bifidobacterium longum (Bifidobacterium longum), Bacillus coagulans (Bacillus coagulans), Lactobacillus acidophillus (Lactobacillus acidophillus), Lactobacillus casei (Lactobacillus casei), Lactobacillus rhamnosus (Lactobacillus rhamnosus), Streptococcus thermophilus (Streptococcus thermophilus), Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii), inulín, FOS (FOS), silice (silice)

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, kojící a těhotné ženy. Nepřesahujte doporučenou denní dávku.

Obsah
30 enterosolven­tních kapslí

Z této kategorie také doporučujeme

*

Expresní doručení zdarma od 1000 Kč

*