Dětský bambusový zubní kartáček Nordics - růžový

43701

Nový produkt

Dětský bambusový zubní kartáček Nordics - růžový - SOFT. Mytí zubů je v případě našich nejmenších někdy opravdu velký boj. S kartáčky značky Nordics si to však můžete značně usnadnit.

Více informací

Sdílet

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 7 Kč.


119 Kč s DPH

119 Kč/ks

Více informací

Charakteristika
Díky pravidelnému používání zubních kartáčků Nordics se vaše děti již nebudou bát návštěvy zubaře, protože jejich zoubky budou natolik zdravé, že nima nepohrdne ani samotná zoubková víla..

Zářivé barvy štětinek a nízká hmotnost kartáčku určitě dokáží upoutat pozornost. Díky správnému tvaru hlavičky se dostane kartáček i na těžko dostupná místa v ústní dutině. Na rozdíl od kartáčků pro dospělé je hlavička trošku větší, aby zabránila nežádoucímu spolknutí pasty.

Výrobky Nordics jsou celosvětově uznávané zejména proto, že jejich koupí nepomáháte jen sobě, ale především naší planetě. K té neodmyslitelně patří i zvířata, kterým většina malých dětí velmi ráda pomůže. Právě pozadí výroby kartáčků je jeden z pomocníků, při motivací dětí, proč si zuby čistit právě tímto kartáčkem.

Barva štětin
Růžová

Hmotnost
7 g

Rozměry
Délka: 14,5 cm

Tvrdost štětin
Soft

Obsah
1 ks

Z této kategorie také doporučujeme

*

Expresní doručení zdarma od 1500 Kč

*