Dentamint ústní voda Cannabis Bione Cosmetics 500 ml Zobrazit větší

Dentamint ústní voda Cannabis Bione Cosmetics 500 ml

44154

Nový produkt

Dentamint ústní voda Cannabis 500 ml Bione Cosmetics. Zaručuje vonící dech a dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti v ústech.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

Sdílet

78 Kč s DPH

156 Kč/l

Více informací

Charakteristika ústní vody Cannabis
Dentamint potlačuje přítomnost a rozvoj mikroorganismů a tím působí proti parodontitidě a zubnímu kazu, neutralizuje kyselé pH v ústech. Zaručuje vonící dech a dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti v ústech. Dentamint je unikátní sedmi bylinná ústní voda s karnitinem a koenzymem Q10, jež se podílejí na optimalizaci buněčné látkové výměny a tím zlepšují stav dásní.

Rozmarýnová silice, xylitol a L-karnitin a Septonex se podílejí na likvidaci ústních bakterií a kvasinek. Bikarbonát neutralizuje kyselé pH ústní dutiny po jídle a tím chrání zubní sklovinu před kyselou demineralizací a před vznikem zubního kazu. Hřebíčková silice tlumí bolest, skořicová silice prokrvuje sliznici, máta peprná, eukalyptus a anýz působí deodoračně a chladivě.

Jak používat ústní vodu Cannabis
Ráno, večer a kdykoliv přes den, zvláště pak po jídle, ústa proplachujte malým množstvím ústní vody asi 1-2 minuty a pak vyplivněte.

Složení ústní vody
Přípravek obsahuje pro podporu účinnosti oblíbený extrakt z rostliny Cannabis. 

Země původu
Česká republika

Obsah
500 ml

Parametry

Země původu Česká republika

Z této kategorie také doporučujeme

*

Expresní doručení zdarma od 1000 Kč

*