Nové
Čistič bazénů 10 kg Wolfberry Zobrazit větší

Čistič bazénů 10 kg Wolfberry

40779

Nový produkt

Čistič bazénů 10 kg Wolfberry je vlastně Vitamín C v krystalické podobě, který si dokáže skvěle poradit s hnědými skvrnami na stěnách bazénu.

Více informací

Sdílet

Zakoupením tohoto produktu získáte až 348 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 348 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 348 Kč.


5 229 Kč s DPH

523 Kč/kg

Více informací

Charakteristika
Čistič bazénů Wolfberry v podobě kyseliny askorbové (Vitamín C) je vhodný k odstranění hnědých skvrn vzniklých působením železa a manganu. Čistič lze nasypat do bazénu a jak je níže vysvětleno, pomocí filtrace bazénové prostředí vyčistit. Menší hnědá ložiska lze vyčistit nasypáním kyseliny na mokrý hadřík a aplikovat přímo na dané místo.

Návod k použití
1) Před aplikací
Odstraňte řasy a organické usazeniny vhodným způsobem. Pokud je váš bazén vybaven topením, vypněte jej a odpojte od oběhu. Snižte množství chlóru v bazénu na úroveň 1 mg/l a nižší (čím méně, tím lépe). Upravte pH na 7,2 (7,0 až 7,4)

2) Aplikace
Zapněte oběhové čerpadlo (filtraci). Prášek sypejte pozvolna do bazénu, zejména v místech hnědých skvrn (okraje bazénu, schůdky apod.) v množství 250-500 g na 10 m3, podle stupně znečištění. Nerozpuštěné krystalky rozptylte po povrchu např. kartáčem. Nechte vodu cirkulovat alespoň 1 hodinu. Poté v případě potřeby přisypejte další dávku a nechte vodu cirkulovat nejméně 24 hodin. Vyčistěte filtraci (např. zpětným proplachem), abyste odstranili zachycené kovy

3) Po aplikaci
Upravte pH na optimální hodnotu 7,2 až 7,6, pozvolna přidávejte chlór na vámi požadovanou hodnotu mg/l. Můžete přidat vhodný přípravek proti usazování kovů. Neaplikujte šok chlórem alespoň po 4 další dny

Složení
Kyselina askorbová E300 (krystalická) 100%.

Skladování
Skladujte v suchu a temnu, v uzavřené nádobě.

Upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Země původu
Čína

Výrobce
Wolfberry s.r.o., Bohunická 5, 619 00 Brno

Obsah
10 kg

Z této kategorie také doporučujeme

*

Expresní doručení zdarma od 399 Kč

*